www.Farex-Perla.pl
Kasa fiskalna Farex Perła E

Kasa fiskalna Farex Perła Plus

Model Perła Plus jest świetną propozycją dla działalności mobilnych oraz małych i średnich placówek stacjonarnych. Urządzenie cechuje się bowiem nie tylko kompaktowymi gabarytami, ale także niewielką wagą. W rezultacie, nie zajmuje dużo miejsca na stanowisku pracy i jest proste w transportowaniu. Poza tym, kasa fiskalna Farex Perła Plus zapewni Ci dostęp do praktycznych funkcji. Urządzenie umożliwia zaprogramowanie 5 000 pozycji towarowych, posiada 2 wyświetlacze LCD oraz oferuje wymianę danych z różnymi elementami systemu dla firmy. Dużą zaletą modelu Perła Plus jest także fakt, że pozwala on na stosowanie trybu szybkiej sprzedaży oraz wygodne obsługiwanie usług czasowych.

Kasa fiskalna Farex Perła Plus - Baza towarowa o pojemności 5 000 PLU

Baza towarowa o pojemności 5 000 PLU

W Farex Perła Plus warto zwrócić uwagę zwłaszcza na to, że tak poręczna i lekka kasa pozwala na zdefiniowanie 5 000 pozycji PLU w bazie. Dzięki temu urządzenie sprawdza się w działalnościach gospodarczych, które oferują klientom mały lub średni asortyment. Co więcej, Farex Perła Plus zapewnia szybkie zdefiniowanie produktów i usług. Do konfigurowania pozycji towarowych można bowiem wykorzystać program PLU Manager.

Kasa fiskalna Farex Perła Plus - Sprawna praca w systemie sprzedaży

Sprawna praca w systemie sprzedaży

Kasa rejestrująca Farex Perła Plus zapewnia płynną współpracę z pozostałymi urządzeniami, które działają w firmie. Model ten obsługuje 2 różne interfejsy do wymiany danych - USB oraz RS-232. W związku z tym, kasę fiskalną Farex da się połączyć np. z laptopem, wagą, czytnikiem kodów czy szufladą kasjerską. Dodatkowo, Perła w wersji Plus wyróżnia się możliwością współpracy z terminalem płatniczym PAX. Zainwestuj w kasę fiskalną, która bez problemu odnajdzie się w systemie Twojej firmy!

Kasa fiskalna Farex Perła Plus - Programowalna klawiatura i 2 ekrany LCD

Programowalna klawiatura i 2 ekrany LCD

Zależy Ci na kasie rejestrującej, która będzie zarówno wszechstronna, jak i praktyczna w obsłudze? Wybierz Perła Plus! Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymałą klawiaturę, na której obecnych jest 30 klawiszy - w tym 8 funkcyjnych oraz 2 skróty do wykonywania raportów (dobowego i miesięcznego). Co więcej, kasa Farex Perła Plus posiada 2 podświetlane ekrany LCD, które zapewniają komfortowy dostęp do przejrzystych komunikatów na temat prowadzonej sprzedaży.

Kasa fiskalna Farex Perła Plus - Wydajna technologia wydruku

Wydajna technologia wydruku

W Farex Perła Plus zastosowano dwurolkowy mechanizm drukujący, który wystawia zarówno paragony, jak i kopie tych dokumentów. Technologia ta działa z szybkością 13 linii/s, używając do tego rolek o długości 25 m i szerokości 28 mm. Mechanizm termiczny tego modelu wyróżnia się też dużą wytrzymałością głowicy drukującej oraz posiada czujnik końca papieru. Sięgnij po niezawodną kasę rejestrującą marki Farex.

Kasa fiskalna Farex Perła Plus - Niewielka i lekka konstrukcja

Niewielka i lekka konstrukcja

Atutem kasy Farex Perła Plus jest fakt, że urządzenie cechuje się małymi gabarytami. Waga tego modelu wynosi zaledwie 0,7 kg, zaś wymiary - 105 x 90 x 180 mm (szerokość, wysokość, długość). W związku z tym, kasa marki Farex znajduje zastosowanie zarówno w małych punktach handlowych lub usługowych, jak i w przedsiębiorstwach mobilnych. Dodatkowo, urządzenie posiada wydajny akumulator, który zapewnia wykonywanie obowiązków także wtedy, gdy zabraknie dostępu do zasilania sieciowego.

Kasa fiskalna Farex Perła Plus - Sprawne zarządzanie usługami czasowymi

Sprawne zarządzanie usługami czasowymi

Perła Plus to kasa rejestrująca, która znajduje zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach oraz branżach - nie tylko przy prowadzeniu sprzedaży produktów. Wśród funkcjonalności tego urządzenia znajduje się też opcja rejestrowania usług czasowych, np. na parkingach czy w salach zabaw dla dzieci. W praktyce działa to tak, że Perła Plus wystawia kwity, które zawierają informację o momencie rozpoczęcia realizacji zlecenia. Następnie trzeba już tylko wprowadzić do urządzenia numer wydruku, aby samodzielnie obliczyło ono czas usługi i należną kwotę.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Farex Perła!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab K10

Kasa fiskalna
Elzab K10

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij